broj u registru posrednika 005

STAN Radojke Lakić, Crveni krst 89m²

Vračar, Beograd

280000 €

3146€/m²

Izdvajamo iz ponude

kvadratura

89m²

struktura

4

spratnost

2 od 6

grejanje

CG

visina plafona

2.9m

parking

NE

Opis

Prodajemo izuzetan, luksuzan, porodičan stan u odličnoj zgradi novije gradnje, opremljen po veoma visokim standardima. 

Funkcionalan rasppored sa maksimalno iskorišćenim prostorom, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri spavaće sobe, kupatila i gostinskog toaleta. 

U stanu je hrastov parket S klase, kvalitetna keramika i sanitarije renomiranih proizvođača, stolarija vrhunskog kvaliteta, dekorativna rasveta sa gipsanim ukrasima. 

Dvostrano je orijentisan, sunčan, idealne spratnosti... U neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za kvalitetan i udoban život (škole, vrtića, parka i prevoza). Stan poseduje i dva garažna mesta, koja se prodaju nezavisno, svako po 25.000e. Retko u ponudi i za svaku preporuku!

Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "DIVIS NEKRETNINE" d.o.o.

 

Dodatne informacije

uknjižen

lift

telefon

kablovska

internet

interfon

Dragana Stanković

Dragana Stanković

agent

broj uverenja: 2026

telefon: 062/1916575

info@divisnekretnine.rs

Napiši poruku zakaži termin razgledanja

Mihaila Gavrilovića

Neimar, Vračar

Izdvajamo iz ponude
93m²
4
T
3/5
DA
Toplotna pumpa

Prodajemo luksuzan četvorosoban stan površine 93m2, na trećem spratu nove stambeno-poslovne zgrade na prestižnoj lokaciji na Vračaru, u ulici Mihaila Gavrilovića u blizini Neimarskog parka. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijskim delom, kuhinje, tri spavaće sobe od kojih je jedna master sa sopstvenim kupatilom i prostorijom od koje je napravljen garderober, kupatila i terase. Stan je jugozapadno orijentisan sa lepim pogledom i mnogo sunca i svetlosti tokom dana. Objekat u kome se stan nalazi je izgrađen po najvišim standardima gradnje sa visokim stepenom energetske efikasnosti. Stan je jedinstven i ono što ga takvim čini jeste veoma kvalitetna luksuzna oprema i materijali koji su u njemu ugrađeni: aluminijumska šestokomorna stolarija, italijanski višeslojni hrastov parket najviše klase u natur boji, specijalna italijanska granitna keramika radjena po meri velikih formata od brenda ATLAS CONCORDE, italijanska rasveta, veoma kvalitetne sanitarije GLASS 1989 sa baterijama HANSGROHE, jedinstveni gipsani radovi. Grejanje je na toplotne pumpe VEISSMANN sa FANCOIL uredjajima, dok je u kupatilu, hodnicima i kuhinji, svuda gde se nalazi keramika postavljeno podno grejanje. Stan poseduje i bojler sa tehničkim i sanitarnim odvojenim blokom sa recirkulacionom pumpom. Kompletan ugradni nameštaj je rađen po meri od medijapana. Postavljena je i kompletna ugradna tehnika marke BOSH. Uz stan se prodaje i garažno mesto po ceni od 35.000EUR-a. Odmah useljiv. Retko u ponudi! Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "DIVIS NEKRETNINE" d.o.o

495000