broj u registru posrednika 005

STAN Generala Rašića, Voždove kapije 83m²

Voždovac, Beograd

prodato

Izdvajamo iz ponude

kvadratura

83m²

struktura

4

spratnost

8 od 9

grejanje

CG

visina plafona

2.7m

parking

DA

Opis

Prodajemo odličan četvorosoban stan u Voždovim kapijama, u zgradi iz 2020. godine. Stan se nalazi na 8. spratu od 9, u održavanoj zgradi sa dva lifta i obezbeđenjem 24h. U sklopu kompleksa otvara se market, a u neposrednoj blizini nalazi se vrtić i škola. Odlična povezanost sa centrom grada.

Sastoji se od: kuhinje , trpezarije i dnevne sobe koja izlazi na terasu, hodnika koji vodi ka kupatilu i tri spavaće sobe , od kojih je master spavaća soba sa sopstvenim kupatilom i garderoberom.
Dvostrano orijentisan, sa prelepim pogledom, dva klima uređaja, jako svetao, kompletno opremljena kuhinja sa uređajima.

Postoji mogućnost kupovine dva garažna mesta, cena jednog je 25.000 evra a drugog po dogovoru. Predato za uknjižbu! Za svaku preporuku!

Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "DIVIS NEKRETNINE" d.o.o.

Dodatne informacije

garaža

lift

parking

klima

telefon

kablovska

internet

interfon