broj u registru posrednika 005

STAN Sunnyville, Višnjička banja 98m²

Palilula, Beograd

nije aktuelan

Izdvajamo iz ponude

kvadratura

98m²

struktura

4

spratnost

4 od 5

grejanje

CG

visina plafona

2.7m

parking

DA

Opis

Prodajemo fantastičan četvorosoban stan u Višnjičkoj banji u poznatom novom naselju Sunnyville sa prelepim pogledom na Dunav. Kompleks ima obezbeđenje, interfon, video nadzor  i pristup sa rampom. U neposrednoj blizinu su svi sadržaji potrebni za kvalitetan život ( prodavnice, škole, vrtići, važne saobraćajnice).

Stan je luksuzno opremljen, nalazi se na četvrtom spratu i sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa otvorenim planom kuhinje, divne velike uređene terase koja se prostire duž celog stana površine 28m2 i hodnikom odvojen spavaći blok sa dve manje i jednom master spavaćom sobom, kupatila i toaleta. Stan je opremljen kvalitetnim materijalima, kuhinja i dnevni boravak , ugradni plakari.  Grejanje je centralno na kalorimetre.

Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta koje nije obavezno i ne ulazi u cenu stana. Uknjižen na 98m2, ukupne kvadrature 110m2. Useljiv po dogovoru. Za svaku preporuku!

Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika DIVIS NEKRETNINE DOO

 

Dodatne informacije

garaža

uknjižen

luks

lift

parking

klima

telefon

kablovska

internet

interfon

Ana Vignjević

Ana Vignjević

agent

broj uverenja: 3710

telefon: 062/1916575

info@divisnekretnine.rs

Napiši poruku zakaži termin razgledanja

Bulevar despota Stefana

kod Botaničke bašte, Palilula

Izdvajamo iz ponude
93m²
5
2T
1/5
NE
Norveški radijatori

Prodajemo dvoetažni salonski stan, na izuzetnoj lokaciji u ulici Bulevar despota Stefana u blizini Botaničke bašte. Stan funkcioniše kao dve odvojene stambene jedinice sa zasebnim ulazima. Na visokom prizemlju nalazi se jedinica površine 13m2, koja se sastoji od kuhinje, kupatila i sobe sa terasom. Stan se trenutno izdaje i sa odvojenim brojilom za struju predstavlja idealno rešenje za one koji žele da imaju stabilan izvor prihoda ili da ga koriste kao samostalan prostor za kancelariju, goste ili sličnu namenu. Opremljen je svim potrebnim sadržajem, funkcionalan i udoban. Na prvom spratu je stan površine 80m2 sa prostranim sobama, savremeno dizajniranih sa dosta prirodnog svetla. Sastoji se od predsoblja, spavaće sobe sa zastakljenom terasom, trpezarije kao središnje prostorije sa ugradnom ostavom, kuhinje, kupatila, izdvojenog dnevnog boravka sa izlazom na balkon i spavaće sobe sa izlazom na balkon. Visina plafona u donjoj stambenoj jedinici je 3,2m2 dok je u gornjoj 3m2. Stan je renoviran, očuvan i konstantno održavan. Prodaje se namešten. Grejanje je na struju, putem norveških radijatora. Poseduje dva klima uređaja kao i pripadajući podrum. Uknjižen je na 67m2, dok je ukupna površina 93m2. Ukupna površina stana omogućava lako kreiranje različitih funkcionalnih prostora prema potrebama stanara. Stan predstavlja sjajnu priliku za investiciju, kao i za one koji traže udoban životni prostor u centru grada. Za svaku preporuku. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika DIVIS NEKRETNINE DOO

270000