kvadratura
108m²
struktura
3
spratnost
4 od 4
grejanje
CG
visina plafona
2.7m
parking
DA
Opis
Izdajemo odličan trosoban stan u mirnom delu Palilule, poznatom kao Profesorska kolonija. Nalazi se u manjoj zgradi, na trećem spratu, koji je ujedno i poslednji, što pruža dodatnu privatnost i mir. Stan je trostrano orijentisan i pun svetlosti, što ga čini izuzetno prijatnim za život.
Prostor je odlično organizovan – ima prostran dnevni boravak povezan s trpezarijom i kompletno opremljenom kuhinjom, dve spavaće sobe koje izlaze na manju terasu, kao i dva kupatila, po jedno za svaku sobu. Tu je i dodatni toalet za goste. Stan je kompletno namešten kvalitetnim ugradnim i pokretnim nameštajem, pažljivo odabranim da obezbedi maksimalnu udobnost.
Uz stan dolaze i dva garažna mesta, što je velika prednost za one s više automobila ili goste. Stan se izdaje na duži period, uz uslov plaćanja mesečne zakupnine i depozita u visini jedne kirije.
Ako tražite stan u kojem ćete se odmah osećati kao kod kuće, ovaj prostor je pravo rešenje. Pozovite nas za više informacija ili da zakažete obilazak.
Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "DIVIS NEKRETNINE" d.o.o
Dodatne informacije
garaža
renoviran
uknjižen
lift
parking
klima
kablovska
internet
interfon