broj u registru posrednika 005

Prodaja stana YUBC, Novi Beograd, Bulevar Mihaila Pupina

Novi Beograd, Beograd

nije aktuelan

Izdvajamo iz ponude

kvadratura

75m²

struktura

2

spratnost

5 od 7

grejanje

CG

visina plafona

2.75m

parking

NE

Opis

Prodajemo atraktivan stan površine 75 m², smešten u modernoj poslovno-stambenoj zgradi u okviru YU Biznis centra, na 5. spratu sa liftom.

Stan poseduje jednu spavaću sobu, kupatilo, otvoren dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kao i veliku terasu koja pruža dodatni komfor i mogućnost uživanja na otvorenom.

Zbog svoje strukture i lokacije, stan je idealan kako za život jedne osobe ili para, tako i za poslovnu delatnost (kancelarija, agencija, studio i sl.). Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja i saobraćajnih veza.

Uknjižen i useljiv.

Ova lokacija nudi savršenu kombinaciju poslovnog i porodičnog života. Blizina reke, restorana, poslovnih objekata i tržnih centara čini YUBC jedan od najtraženijih delova Novog Beograda za kupovinu modernog stana.

Za slične ponude pogledajte:

Prodaja luksuznih stanova Beograd

Prodaja stanova Novi Beograd

Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "DIVIS NEKRETNINE" d.o.o.

Preuzmite PDF brošuru

Dodatne informacije

uknjižen

lift

klima

telefon

kablovska

internet

interfon

Pogledajte kompletnu ponudu za prodaju stanova u Beogradu
Nataša Veličković

Nataša Veličković

agent

broj uverenja: 5712

telefon: 062/1916575

info@divisnekretnine.rs

Napiši poruku zakaži termin razgledanja

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 38, Novi Beograd

Izdvajamo iz ponude
72m²
2.5
T
1/8
DA
CG

Prodaje se dvoiposoban stan u Bloku 38, na Novom Beogradu, smešten na prvom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je uknjižen na 72m², dok je stvarna, merena površina 76m², što dodatno doprinosi osećaju komfora i prostranosti. Nekretnina je kompletno i luksuzno renovirana, uz upotrebu pažljivo odabranih, visokokvalitetnih materijala i savremenih dizajnerskih rešenja, te ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Raspored prostorija je izuzetno funkcionalan, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom čini centralni deo stana, dok su spavaće sobe komforne, jasno odvojene i pružaju visok nivo privatnosti. Zahvaljujući povoljnoj orijentaciji i velikim staklenim površinama, stan je obasjan prirodnim svetlom tokom celog dana. Mikrolokacija u okviru Bloka 38 izdvaja se kao jedna od traženijih, sa odličnom infrastrukturom i neposrednom blizinom svih sadržaja neophodnih za kvalitetan svakodnevni život (škola, vrtića, prodavnica...) kao i dobrom saobraćajnom povezanošću sa ostalim delovima grada. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurna investicija. Dvoiposoban stan u Bloku 38, Novom Beogradu, sa funkcionalnim rasporedom i većom stvarnom površinom predstavlja kvalitetnu priliku na tržištu. Ukoliko tražite stan na sličnoj lokaciji, pogledajte i našu ponudu stanova na Novom Beogradu, kao i kompletnu ponudu stanova u Zemunu. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "DIVIS NEKRETNINE" d.o.o.

295000

Jurija Gagarina

Lastavice, Novi Beograd

Izdvajamo iz ponude
83m²
4
L
4/10
DA
CG

Luksuzan četvorosoban stan idealne strukture i orijentacije, komforan i osunčan sa velikim staklenim površinama u novoizgrađenom kompleksu Lastavice na Novom Beogradu, preko puta TC Delta City. Po nacrtu arhitekte izrađena je prostrana kuhinja sa šankom, plakari u dečijim sobama, veliki walk-in garderober u master spavaćoj sobi, plakar sa cipelarnikom na ulasku u stan, i kompletan kupatilski nameštaj. Stan je izuzetno funkcionalan, idealan za višečlanu porodicu, ima dve dečije spavaće sobe sa komfornim kupatilom u kom se nalazi tuš kabina, kao i deo za veš mašinu i mašinu za sušenje veša, veliku master spavaću sobu sa sopstvenim kupatilom, dnevni boravak sa panoramskim pogledom, osunčanim tokom celog dana iz koga se izlazi na prostranu lođu. Dvostrana orjentacija stana jug-istok. U stanu nema bojlera, zgrada ima sopstvenu gasnu podstanicu koja pored centralnog grejanja obezbedjuje i centralnu pripremu tople vode. U sastavu kompleksa je podzemna garaža, gde se uz doplatu može kupiti komforno parking mesto po ceni od 27.000 EUR. Ispred same zgrade je dečije igralište, sprave za rekreaciju, zelene površine koje se redovno održavaju. Izuzetna saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Za svaku preporuku! Za više informacija pogledajte i našu ponudu stanova na Novom Beogradu, kao i prodaju stanova na Bežanijskoj kosi. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "DIVIS NEKRETNINE" d.o.o.

385000