broj u registru posrednika 005

Renoviran troiposoban stan blizu Dunavskog keja

Stari grad, Beograd

370000 €

5211€/m²

Izdvajamo iz ponude

kvadratura

71m²

struktura

3.5

spratnost

3 od 10

grejanje

CG

visina plafona

2.7m

parking

NE

Opis

Prodaje se jedinstven, trostrano orijentisan troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, Dorćol, ulica Dubrovačka.

Stan je kompletno renoviran sa posebnim naglaskom na funkcionalnost i kvalitet materijala. Izuzetno je svetao i osunčan, sa prijatnim pogledom na zelenilo. Sastoji se od ulaznog hodnika sa ugradnim ormarima, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje, master spavaće sobe, dve manje dečije sobe i kupatila. Prodaje se sa kompletno opremljenom kuhinjom i ugradnim garderoberima.

Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi iz 80-ih godina sa dva lifta. Lokacija pruža mir i privatnost, a u neposrednoj blizini su Dunavski kej, Kalemegdan, kao i škole, vrtići, marketi i svi sadržaji neophodni za kvalitetan gradski život.

Zbog izuzetne lokacije i odličnog rasporeda prostorija, stan je idealan za porodičan život. Uz stan se dobija i pripadajući podrum, kao i zajednička ostava koju koriste stanari sa istog sprata. Stan je uknjižen na 71m2, mereno ima 74m2.

Pogledajte i našu kompletnu ponudu stanova na Dorćolu, kao i aktuelne nekretnine na Starom gradu.

Posrednička naknada obračunava se u skladu sa Opštim uslovima poslovanja agencije „DIVIS NEKRETNINE“ doo

Preuzmite PDF brošuru

Dodatne informacije

uknjižen

lift

klima

telefon

kablovska

internet

interfon

Pogledajte kompletnu ponudu za prodaju stanova u Beogradu
Diana Milicković

Diana Milicković

agent

broj uverenja: 5267

telefon: 062/1916575

info@divisnekretnine.rs

Napiši poruku zakaži termin razgledanja

Milutina Bojića

Centar grada, Stari grad

Izdvajamo iz ponude
78m²
3
T
4/4
DA
CG

U ponudi je odličan trosoban stan koji se nalazi u jednoj od najlepših i najtraženijih ulica u širem centru Beograd, u ulici Milutina Bojića. Stan je smešten na četvrtom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Stan je trostrano orijentisan, veoma svetao tokom celog dana i izuzetno prijatan za život. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od: predsoblja, dve komforne spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka koji zajedno sa kuhinjom i trpezarijom čini otvorenu i veoma funkcionalnu celinu površine oko 38m², kupatila, male vešernice, garderobera i terase. Iznad stana se nalazi tavanska prostorija koja se može koristiti, a ujedno predstavlja i dodatni izolacioni sloj, što dodatno doprinosi komforu stanovanja. U stan su ugrađeni kvalitetni materijali i oprema: drvo–alu stolarija sa komarnicima, unutrašnja vrata od punog drveta, ulazna sigurnosna vrata sa one touch lock sistemom zaključavanja, kvalitetan parket, kao i druga pažljivo birana oprema. Nekretnina je u veoma dobrom i očuvanom stanju i ne zahteva veća ulaganja, što budućem vlasniku omogućava brzo useljenje uz minimalna prilagođavanja. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje sama lokacija. Ulica Milutina Bojića je mirna i slabo prometna ulica, okružena zelenilom i predstavlja jednu od najlepših mikrolokacija u centru grada. U pitanju je deo grada u kojem se nekretnine veoma retko pojavljuju na tržištu. Stan je uknjižen na 69m², dok je stvarna, premerena površina 78m². Retka prilika za kupovinu kvalitetnog stana na izuzetnoj lokaciji u centru Beograda. U ponudi agencije možete pogledati i druge nekretnine na stranici prodaja stanova Stari grad, kao i stanove u neposrednoj blizini centra na stranici prodaja stanova Palilula. Posrednička naknada se obračunava prema Opštim uslovima poslovanja agencije DIVIS NEKRETNINE DOO.

315000