broj u registru posrednika 005

STAN Kosančićev venac , Kosančićev venac 58m²

Stari grad, Beograd

prodato

Izdvajamo iz ponude

kvadratura

58m²

struktura

3

spratnost

6 od 6

grejanje

CG

visina plafona

3.1m

parking

NE

Opis

Prodajemo salonac u samom centru grada, na Kosančićevom vencu, u kraju okruženim sa puno sadržaja, u blizini Knez Mihajlove ulice, Obilićevog venca i Kalemegdana, kao i pijace Zeleni venac.

U pitanju je stara kvalitetna gradnja, stan se nalazi na poslednjem šestom spratu. Poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju, tri spavaće sobe i dve terase. Stan je lakoadaptibilan na više načina, tako da renoviranjem može biti četvorosoban. Potrebna su ulaganja, obzirom da je stan u izvornom stanju. 

Iznad stana je ogromna zajednička terasa sa otvorenoim pogledom ka gradu. Stan je uknjižen na 58m2, mereno pripajanjem terase je dobijeno 90m2 korisne površine.

Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "DIVIS NEKRETNINE" d.o.o

Preuzmite PDF brošuru

Dodatne informacije

uknjižen

lift

telefon

kablovska

internet

interfon

Pogledajte kompletnu ponudu za prodaju stanova u Beogradu
Nataša Veličković

Nataša Veličković

agent

broj uverenja: 5712

telefon: 062/1916575

info@divisnekretnine.rs

Napiši poruku zakaži termin razgledanja

Jelene Ćetković

Centar grada, Stari grad

Izdvajamo iz ponude
55m²
2.5
T
4/4
DA
EG

Prodajemo izuzetan dvoiposoban stan u ulici Jelene Ćetković, na jednoj od najprestižnijih lokacija u centru Beograda, na Kopitarevoj gradini. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti i lep, otvoren pogled. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, ulaznog hodnika, terase i galerije površine 10m2. Visina plafona u dnevnom boravku iznosi 4.6 metara, što je omogućilo formiranje galerije koja može imati različite namene-radni prostor, dodatnu spavaću zonu ili prostor za relaksaciju. Stan je opremljen granitnom španskom keramikom, hrastovim parketom, walk-in tušem, aluminijumskom stolarijom, dok se u spavaćim sobama nalaze dodatni Velux krovni prozori, a inverter klima uređaji postavljeni su u svim prostorijama. Etažno grejanje sa Vaillant pumpom razvedeno je kroz podno grejanje i radijatore, a dodatnu sigurnost i komfor pružaju video interfon i sigurnosna vrata. Stan je trenutno izdat po ceni od 1.100 evra mesečno, uz mogućnost raskida ugovora ukoliko je to želja kupca, što ovu nekretninu čini idealnom kako za investiciju, tako i za život. Uknjižen je na 55 m², dok sa terasom od 3 m² i galerijom od 10 m² ukupna funkcionalna površina iznosi 68 m², a postoji i mogućnost kupovine stana sa pripadajućim nameštajem. Izuzetna nekretnina koja ne zahteva ikakva dodatna ulaganja. Pogledajte i našu ponudu stanova za prodaju u centru grada, kao i stanova na Starom gradu, ukoliko razmatrate slične prestižne lokacije. Posrednička naknada se obračunava u skladu sa Opštim uslovima poslovanja agencije DIVIS NEKRETNINE DOO.

296000