broj u registru posrednika 005

Izdaje se dupleks sa dve terase u Tetovskoj ulici

Voždovac, Beograd

1250 €

13€/m²

agencijska provizija 50%

Izdvajamo iz ponude

kvadratura

99m²

struktura

3

spratnost

3 od 4

grejanje

CG

visina plafona

2.7m

parking

DA

Opis

Izdaje se dupleks u Tetovskoj ulici, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom.

Stan je na trećem spratu nove zgrade,  smešten u mirnoj i atraktivnoj Tetovskoj ulici na Lekinom brdu.

Stan je funkcionalno organizovan na dva nivoa. Donji nivo čine ulazni hodnik, moderna kuhinja povezana sa trpezarijom i prostrana dnevna soba sa izlazom na terasu. Gornji nivo obuhvata dve komforne spavaće sobe, veliko kupatilo i dodatnu terasu koja pruža dodatni osećaj privatnosti i komfora.

Postoji mogućnost zakupa garažnog mesta, što dodatno doprinosi komforu stanovanja. Stan je idealan za porodicu ili par koji traži kvalitetan i moderan prostor za život na odličnoj lokaciji.

Uknjižen na 99m2, ukupne površine 100m2.

Dupleks u Tetovskoj ulici, na Lekinom brdu, sa dve terase i organizacijom na dva nivoa, pruža jasno odvojen dnevni i spavaći deo.

U ovom delu Lekinog brda ponuda se brzo menja, pa pogledajte i našu ponudu stanova za izdavanje na Lekinom brdu, kao i kompletnu ponudu stanova za izdavanje na Voždovcu.

Posrednička naknada se obračunava prema Opštim uslovima poslovanja agencije "DIVIS NEKRETNINE" d.o.o

Preuzmite PDF brošuru

Dodatne informacije

garaža

uknjižen

lift

parking

klima

kablovska

internet

interfon

nov

dupleks

Pogledajte kompletnu ponudu za izdavanje stanova u Beogradu
Srna Mihajlović

Srna Mihajlović

agent

broj uverenja: 5418

telefon: 062/1916575

info@divisnekretnine.rs

Napiši poruku zakaži termin razgledanja